Przeskocz do treści

Laserowe obkurczanie pochwy

Taka usługa jak laserowe obkurczanie pochwy kielce http://www.centrummedycynyiestetyki.pl/laserowe-leczenie-zespolu-luznej-pochwy/ jest to zabieg bezinwazyjny, a bardzo przydatny szczególnie kobiecie wielodzietnej. Taki zabieg uelastycznia ścianki pochwy i po wielu porodach może naprawdę się przydać, dlatego jeśli masz taką potrzebę skorzystaj bez zastanowienia. Jest to zabieg z zakresu ginekologii estetycznej. Jest to jedna z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych sposobów obkurczania pochwy. Jeśli chcesz zafundować sobie tego typu zabieg nie pożałujesz na pewno więc decyduj się jeśli tylko masz taką możliwość.
Laserowe obkurczanie pochwy jest w pełni bezpieczne.
Jeśli chcesz skorzystaj z takiej opcji jak laserowe obkurczanie pochwy kielce, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji. Jak to się odbywa? Wiązka specjalnego lasera jest ściśle kontrolowana i dostarczana do kanału pochwy i obszaru wejścia do pochwy, swoim działaniem powoduje ogrzanie tkanki i znajdującego się w niej kolagenu. Jest to całkowicie bezpieczne i bez problemu można się poddać takiemu zabiegowi bez zbędnego strachu.
Skutkiem podgrzania kolagenu w ścianach tkanek jest skurczenie kolagenu z zarazem tychże tkanek co skutkuje obkurczeniem, włókna robią się znacznie krótsze i o wiele grubsze niż pierwotnie, następnie dochodzi do znacznego i zauważalnego zmniejszenia naświetlanej tkanki. Oprócz wyżej wymienionych procesów dochodzi do remodelowania kolagenu i neokolagenozy. Wówczas idealnie wyleczona tkanka wzbogacona jest w nowy, świeży kolagen i wydaje się i jest zdecydowanie młodsza i o wiele bardziej elastyczna. Zmniejsza się także wiotkość pochwy oraz niweluje się zespół rozluźnienia pochwy. rozluźnienie nie jest już problemem. Warto zafundować sobie tego typu zabieg jeśli ma się problemy z zespołem rozluźnienia pochwy. Jeśli doskwiera Ci taki problem nie zastanawiaj się zbyt długo tylko zdecyduj się na taki zabieg jak laserowe obkurczanie pochwy kielce, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji. Tak podjęta decyzja może Ci tylko i wyłącznie pomóc w pozbyć się kompleksów.